Produkcja Szkoleń

Tworzymy mobilne szkolenia na zamówienie

Trening

Uczymy jak tworzyć samodzielnie szkolenia mobilne

Prezentacja i sprzedaż

Konsultacje, prezentacje i sprzedaż oprogramowania

Produkcja szkoleń mobilnych

Responsywne szkolenia e-learningowe to wciąż nowość. Szacuje się, że 15% kursów e-learningowych dostosowanych jest do urządzeń mobilnych. Jeśli planujesz zrobić szkolenie m-learningowe to musisz je odpowiednio zaplanować. Nie wszystkie funkcje szkolenia e-larningowego można przenieść do szkolenie m-larningowego. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Kliknij na grafikę i zobacz przykłady szkoleń mobilnych stworzonych w Lectora i Articulate.

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  Phone

  Konsultacje, prezentacje i sprzedaż

  Coraz więcej naszych Klientów wybierając narzędzia e-learningowe kieruje się czynnikiem responsywności. Klienci wybierają głównie narzędzia Lectora lub Articulate; rzadziej iSpring. Dla tych Klientów przygotowaliśmy zestawienie potencjałów 3 programów: Lectora, Storyline 3 i Rise (dodatek Storyline360). Zauważamy w ostatnim czasie wiele pomyłek wśród osób dokonujących wyboru narzędzi do m-learningu, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami przed zakupem. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania i dobierzemy Państwu program pod kątem funkcji typowo e-learningowych i m-learningowych.

  Trening z m-learningu

  Równolegle ze szkoleniami ogólnymi z narzędzi e-learningowych oferujemy specjalistyczne szkolenia z projektowania i produkcji kursów mobilnych. Projektowanie kursów mobilnych jest trudne z uwagi na konieczność dostawania przekazu i nawigacji do potrzeb monitora 27’ jak i telefonu 4,2’. Dodatkowo a może przede wszystkim nie każdą funkcję z kursu e-learningowego można zastosować w kursie mobilnym używając tego samego programu! Projektowanie kursów mobilnych wymaga wiedzy i doświadczenia.