Nowości w Lectora 17

Płynne przejścia

Nowa funkcja przy publikacji umożliwiająca płynne przejścia pomiędzy stronami kursu zarówno kursów na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Dajesz użytkownikowi końcowemu bardziej realistyczny widok kursu.

Auto-Play

Takie same możliwości audio dla urządzeń mobilnych jak na komputerach stacjonarnych. Multimedia teraz odtwarzają się automatycznie, gdy strona zostanie otwarta, co upraszcza odtwarzanie narracji i wideo.

Kotwica Pozycja

Obiekty mogą utrzymać swoją pozycję na stronie, nawet gdy widok jest przewijany (skrolowany lub przewijany gestem). Jest to świetna funkcja do stosowania w kursach mobilnych by zakotwiczyć logo, nagłówek lub stopkę, przyciski nawigacyjne cały czas na ekranie urządzenia.

BranchTrack

Nowe narzędzie. teraz łatwo i szybko stworzysz opowiadanie z BranchTrack. Zintegrowane z Lectora Inspire narzędzie na pewno Cię zinspiruje. Wybierz w BranchTrack tło, postacie, dialogi, rozgałęzienia scena a potem tylko zaimportuj do Lectory gotowy projekt.

Kursy responsywne

Wyposażona w nowy Responsywny System Tworzenia kursów, Lectora 18 jest niezwykle prostym, jednocześnie niezwykle potężnym narzędziem do tworzenia kursów mobilnych. Nowy pulpit pozwala szybko tworzyć mobile eLearning i  oszczędzać czas. Autor publikuje kurs jeden raz na wszystkie urządzenia.

Zaprojektuj raz. Rozpowszechniaj wszędzie

Ponieważ Lectora automatycznie generuje wersje kursu dla tabletów i telefonów, wystarczy zaprojektować kurs raz, bez względu na to, na jak wiele urządzeń zamierzasz rozpowszechniać. Dodajesz zatem obiekt (zdjęcie, teks, przycisk itd.) tylko 1 raz, aby był dostępny w 5 trybach.

Podgląd widoku mobilnego

Możesz dokonywać indywidualnych zmian obiektu (wielkość, czcionka, położenie) w każdym trybie mobilnym. Jest to bardzo łatwe z 5-trybowym paskiem podglądu. Dzięki temu dodajesz obiekt do kursu 1 a nie 5 razy a następnie modyfikujesz go  w każdym trybie osobno.

Skład pakiety Lectora Inspire 18:

Camtasia

Nagrywaj, edytuj i twórz profesjonalne filmy instruktażowe. Popraw swoje nagrania stosując zoom, obraz w obrazie i inne efekty specjalne.

wartość 199 USD

Snagit

Przechwytuj obraz z ekranu komputera, edytuj go i twórz własne projekty. Uatrakcyjnij obrazy łącząc grafiki i dodając efekty specjalne.

wartość 49 USD

BranchTrack

W ciągu kilku minut można stworzyć, edytować i bezpośrednio wstawić do kursu Lectory scenariusz z BranchTrack. Scenariusze z rozgałęzionymi sytuacjami są bardzo pomocne do szkolenia pracowników.

wartość 360 USD

Postacie eLB

Biblioteka tysięcy zdjęć postaci gotowych do pobrania bezpośrednio do Lectory. Każda postać ma przezroczyste tło w wielu pozach i emocjach.

wartość 349 USD

Biblioteka eLB

Dostęp do Biblioteki oszczędza czas i pieniądze. Wybieraj grafiki, audio, video i wstawiaj bezpośrednio do projektu!

wartość 489 USD

Kreator Interakcji eLB

Gry, interakcje, scenki, paski nawigacji, szablony kursów. To wszystko pobierasz w formacie Lectora.

wartość 399 USD

Dostajesz więcej z Lectorą Inspire

  • Camtasia – nagrywanie i edycja video
  • Snagit – zrzutu obrazu i ich edycja
  • BranchTrack – kreator scen i dialogów
  • eLearning Brothers biblioteka Postaci
  • eLearning Brothers biblioteka Interakcji
  • eLearning Brothers biblioteka Szablonów

Lectora Inspire została stworzona z myślą o:

Silne narzędzie

Wznieś swoje kursy na wyższy poziom stosując interakcje, akcje i zmienne, wbudowane kreatory, predefiniowane style, dodając swoje projekty z kodem zewnętrznym JavaScript lub HTML5

Osiągnij swoje cele

Twórz własny e-learningu, który pasuje do Twoich potrzeb. Narzędzia do współpracy i recenzji pomogą Ci stworzyć skutecznie wciągające szkolenia online. Dzięki Lectorze osiągniesz maksymalny ROI.

Wsparcie produktu

Licencja Lectora Inspire zapewnia jeden pełny rok wsparcia narzędzia z bezpłatnymi uaktualnieniami.

Zostań szybko ekspertem

Twój szef będzie zaskoczony, jak szybko opanujesz Lectore. Wiemy, że Nasz intuicyjny interfejs, trening i wsparcie pozwolą Ci wydobyć wszystkie możliwości programu.

Akcje i zmienne

Odkryj prawdziwą siłę Lectory. Używaj akcji zmiennych jako fundamentu do stworzenie niestandardowych funkcji w kursie. Nowa karta akcji poprowadzi Cię w prosty i wizualny sposób do nadania interakcji obrazom, obiektom i wszystkim innym elementom kursu.

Publikuj gdzie chcesz

Udostępniasz treść po prostu jednym kliknięciem. Chcesz być mobilny? Publikuj do HTML5. Potrzebujesz kurs e-learningowy? Bez problemu eksportuj do SCORM. Chcesz szybka ankietę to wyślij dane do Google Drive.