Lectora Online

Twórz kursy

Lectora Online łączy w sobie potęgę stacjonarnej Lectory Publisher z wolnością tworzenia w chmurze. Rozwój e-Learning’u stał się jeszcze szybszy i łatwiejszy!

Współpracuj

Twój zespół może współpracować wszędzie – w biurze, kawiarni, albo po drugiej stronie globu. Lectora pozwala wszystkim na współpracę przy kursie e-learningowym i ułatwia udostępnianie treści.

Publikuj

Publikuj swoje kursy w prosty sposób do każdej platformy e-learningowej w standardzie Scorm czy na strony internetowe w HTML5.

Interfejs Twoich Marzeń

Program przeszedł metamorfozę i z pewnością spodoba Ci się nowy rezultat. Możesz teraz przyśpieszy produkcję e-learningu z intuicyjnym, prostym w użyciu interfejsem, dobrze znanym i lubianym ze stacjonarnej wersji Lectora. A jeśli nie korzystałeś wcześniej z programu Lectora, nie przejmuj się – ten interfejs jest łatwy w opanowaniu! Możesz też zamówić szkolenie z oprogramowania.

Chcesz już zacząć?

To zrozumiałe, my również nie jesteśmy cierpliwi. Lectora Online działa w przeglądarce internetowej, tak więc nie musimy czekać na zakończenie procesu instalacyjnego. Bez problemów możesz być fanem Maca lub Windowsa. Lectora Online działa również na systemie Linux. Rozwijaj e-learning na wybranym przez siebie systemie.

Twoje zmiany są zawsze zachowane

Zapomniałeś kiedyś zapisać projekt w chmurze?. Z Lectora Online, cała Twoja praca jest automatycznie zachowywana jako kopia w bezpiecznej lokalizacji (podczas Twojej pracy oraz po jej zakończeniu). Dodatkowo mamy plan odtwarzania awaryjnego, aby zapewnić pełny odzysk danych.

Produkt, na którym można polegać

Lectora Online oparta jest na naszym flagowym programie autorskim Lectora, więc masz pewność, że pracujesz na stabilnym oprogramowaniu. Doświadczony zespół wsparcia technicznego jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Tak na wszelki wypadek – kurs stworzone w Lectora Online są kompatybilne z programem stacjonarnym Lectora, dzięki czemu można przejść na program stacjonarny w razie konieczności.

Responsywne kursy

Ten program pozwala na projektowanie i publikowanie kursów na różne platformy e-learningowe i urządzenia mobilne.