Lectora Online

Twórz

Lectora Online to Twoje nowe, ulubione narzędzie. Łączy w sobie potęgę stacjonarnej Lectory z wolnością tworzenia w chmurze. Rozwój e-Learning’u stał się jeszcze łatwiejszy!

Współpracuj

Twój zespół może współpracować wszędzie – w biurze, kawiarni, albo po drugiej stronie globu. Lectora Online pozwala wszystkim na współpracę oraz ułatwia udostępnianie treści.

Publikuj

Publikuj swoje kursy w prosty sposób do każdego systemu zarządzania nauką (Learning Managment System – LMS), takich jak CourseMill LMS oraz CourseMill Wave.

Interfejs Twoich Marzeń

Lectora Online V2.0 przeszłą metamorfozę i z pewnością spodoba Ci się nowy rezultat. Możesz teraz przyśpieszy produkcję e-learningu z intuicyjnym, prostym w użyciu interfejsem, dobrze znanym i lubianym ze stacjonarnej wersji Lectora. A jeśli nie korzystałeś wcześniej z programu Lectora, nie przejmuj się – ten interfejs jest łatwy w opanowaniu!

Chcesz już zacząć?

To zrozumiałe, my również nie jesteśmy cierpliwi. Lectora Online działa w przeglądarce internetowej, tak więc nie musimy czekać na zakończenie procesu instalacyjnego. Bez problemów możesz być fanem Maca lub Windowsa. Lectora Online działa również na systemie Linux. Rozwijaj e-learning na wybranym przez siebie systemie.

Twoje zmiany są zawsze zachowane

Zapomnieć zapisać wprowadzone zmiany w projekcie to koszmar. Z Lectora Online, cała Twoja praca jest automatycznie zachowywana jako kopia w bezpiecznej lokalizacji (podczas Twojej pracy oraz po jej zachowaniu). Dodatkowo mam plan odtwarzania awaryjnego, aby zapewnić pełny odzysk danych.

Produkt, na którym można polegać

Lectora Online oparta jest na naszym flagowym programie autorskim Lectora, więc masz pewność, że pracujesz na stabilnym oprogramowaniu. Doświadczony zespół wsparcia technicznego jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Tak na wszelki wypadek, kurs stworzone w Lectora Online są kompatybilne z programem stacjonarnym Lectora, dzięki czemu można przejść na program stacjonarny w razie konieczności.

Wersja 2.0 pozwala na dwa razy więcej

Nowy ulepszony interfejs pozwala na szybszy dostęp do funkcji, których potrzebujesz, zmniejszając ilość kliknięć i czas projektowania. Przeciągnij i upuść bezpośrednio do projektu, synchronizuj akcję z filmami w formacie mp4 przyjaznym dla urządzeń mobilnych, dodawaj 12 różnych rodzajów pytań oraz o wiele więcej!