Nowości w Lectora 17

Płynne przejścia

Nowa funkcja przy publikacji umożliwiająca płynne przejścia pomiędzy stronami kursu zarówno kursów na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne. Dajesz użytkownikowi końcowemu bardziej realistyczny widok kursu.

Auto-Play

Takie same możliwości audio dla urządzeń mobilnych jak na komputerach stacjonarnych. Multimedia teraz odtwarzają się automatycznie, gdy strona zostanie otwarta, co upraszcza odtwarzanie narracji i wideo.

Kotwica Pozycja

Obiekty mogą utrzymać swoją pozycję na stronie, nawet gdy widok jest przewijany (skrolowany lub przewijany gestem). Jest to świetna funkcja do stosowania w kursach mobilnych by zakotwiczyć logo, nagłówek lub stopkę, przyciski nawigacyjne cały czas na ekranie urządzenia.

Mobilne Kursy

Wyposażona w nowy Responsywny System Tworzenia kursów, Lectora 17 jest niezwykle prostym, jednocześnie niezwykle potężnym narzędziem do tworzenia kursów mobilnych. Nowy pulpit pozwala programistom szybko tworzyć mobile eLearning oszczędzania czas. Autor publikuje kurs jeden raz na wszystkie urządzenia.

Zaprojektuj raz. Rozpowszechniaj wszędzie

Ponieważ Lectora automatycznie generuje wersje kursu dla tabletów i telefonów, wystarczy zaprojektować kurs raz, bez względu na to, na jak wiele urządzeń zamierzasz rozpowszechniać. Dodajesz zatem obiekt (zdjęcie, teks, przycisk itd.) tylko 1 raz aby był dostępny w 5 trybach.

Podgląd widoku mobilnego

Możesz dokonywać zmian niestandardowych do obiektu w celu dalszego zapewnienia jego idealnego wygląd na wszystkich urządzeniach. Jest to łatwe do korzystania z 5-trybowym paskiem podglądu. Dzięki temu dodajesz obiekt do kursu 1 a nie 5 razy a następnie modyfikujesz go tylko (wielkość, zawartość, rozmieszczenie itp.) w każdym trybie osobno.

Lectora Publisher z nią eLearning jest prosty

Małe firmy, administracja publiczna, korporacje, edukacja wyższa i wiele innych używa programu Lectora do tworzenia e-learningu. Ty możesz także. Zobacz wszystkie nowe funkcjonalności dodane w poprzedniej wersji 12.

Lectora Publisher została stworzona z myślą o:

Silne narzędzie

Wznieś swoje kursy na wyższy poziom stosując interakcje, akcje i zmienne, wbudowane kreatory, predefiniowane style, dodając swoje projekty z kodem zewnętrznym JavaScript lub HTML5

Osiągnij swoje cele

Twórz własny e-learningu, który pasuje do Twoich potrzeb. Narzędzia do współpracy i recenzji pomogą Ci stworzyć skutecznie wciągające szkolenia online. Dzięki Lectorze osiągniesz maksymalny ROI.

Wsparcie produktu

Licencja Lectora Inspire zapewnia jeden pełny rok wsparcia narzędzia z bezpłatnymi uaktualnieniami.

Zostań szybko ekspertem

Twój szef będzie zaskoczony, jak szybko opanujesz Lectore. Wiemy, że Nasz intuicyjny interfejs, trening i wsparcie pozwolą Ci wydobyć wszystkie możliwości programu.

Akcje i zmienne

Odkryj prawdziwą siłę Lectory. Używaj akcji zmiennych jako fundamentu do stworzenie niestandardowych funkcji w kursie. Nowa karta akcji poprowadzi Cię w prosty i wizualny sposób do nadania interakcji obrazom, obiektom i wszystkim innym elementom kursu.

Publikuj gdzie chcesz

Udostępniasz treść po prostu jednym kliknięciem. Chcesz być mobilny? Publikuj do HTML5. Potrzebujesz kurs e-learningowy? Bez problemu eksportuj do SCORM. Chcesz szybka ankietę to wyślij dane do Google Drive.