Grywalizacja

Moduł ten stworzony jest z myślą, aby zaangażować kursanta w działania na platformie. Za działanie na platformie kursant otrzymuje punkty. Punkty możemy przyznawać za rożne aktywności np.: 1 pkt za wpis na forum, 6 pkt za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, 8 pkt za zdanie quizu, 14 pkt za zaliczenie prostej lekcji, 22 pkt za zaliczenie trudnej lekcji, itp.

Moduł grywalizacji może być dostępny dla:

  • całej platformy – jeden moduł zbierający punktację z całej platformy.
  • wybranych kursów – może utworzyć kilka osobnych rankingów w tym samym czasie, np: dla serii kursów z BHP oraz okazjonalnie dla kursu i testu dot. nowego produktu.
grywalizacja
grywalizacja_2

Poziomy i odznaki

Za zdobyte punkty użytkownik awansuje na nowy poziom. Na każdym etapie grywalizacji kursant widzi ile ma zdobytych punktów oraz ile punktów brakuje mu do awansu na kolejny poziom. Awans na wyższy poziom nagradzany jest nową odznaką oraz wiadomością  informującą o awansie. Wszystkie poziomy możemy opisać i informować kursanta czego się nauczył na każdym z poziomów.

Lista rankingowa

Ranking może być anonimowy (RODO) lub imienny.

Indywidualną listę rankingową możemy udostępnić kursantom w formie:

  • lista wszystkich kursantów w rankingu,
  • top lista: 10 czy 20 najlepszych kursantów rankingu,
  • lista sąsiednich kursantów, np.: 5 bezpośrednio wyższych i niższych wyników rankingowych ustalanych indywidualnie dla każdego kursanta.

 

Zespołowa lista rankingowa jest łączną punktacja członków grupy. Możesz motywować do wspólnego działania zespoły, sklepy, oddziały w firmie.

ranking2

Sklep z nagrodami

Na życzenie Klienta uruchomimy na platformie sklep z nagrodami. Kursant ucząc się na platformie zdobywa punkty (monety), które później może wymienić na nagrodę dla siebie lub przekazać nagrodę koledze, koleżance. Sklep automatycznie pilnuje ilości (sztuki) nagród.  Każdy użytkownik ma do dyspozycji historię swoich zakupów oraz formularz kontaktowy do administratora sklepu np. w celu podania adresu domowego do wysyłki nagrody.

sklep grywalizacja

Funkcje platformy e-learningowej

Poznaj najważniejsze funkcje platformy.
Kliknij na interesującą Cię funkcję i dowiedz się więcej.

Testy, Ankiety

Grywalizacja

Szkolenia stacjonarne

Onboarding

Newsletter i powiadomienia

Społeczność

Aplikacja iOS, Android

Sklep z kursami

Certyfikaty i oświadczenia