Samodzielny zapis

Przed zapisem kursant zapoznaje się z listą szkoleń i warunkami udziału w szkoleniu, terminem i miejscem szkolenia itd.

 

W module szkolenia stacjonarne dostępne są funkcję:

 • limit grupy – możesz ustalić ilość miejsce dostępnych na szkolenie. System zarejestruje tylko tylu kursantów ile dostępnych jest miejsc.
 • grupa zapasowa – możesz zezwolić na rejestrację kursantom na szkolenie ponad limit grupy. Dzięki temu dowiesz się jakie jest zainteresowanie szkoleniem i utworzysz grupę zapasową.
 • anulowanie szkolenia – Ty decydujesz czy kursant może anulować swój zapis na szkolenie stacjonarne.
 • automatyczne powiadomienia – po zapisie na szkolenie kursant dostaje wiadomość potwierdzającą samo zapisanie na platformę oraz e-mail (do wyboru).
 • powiadomienie trenera – możesz włączyć automatyczne powiadomienie do osoby (e-mail) trzeciej. Dzięki temu zewnętrzny trener lub inny dział w Twojej firmie wie na bierząco ile osób zapisałem się na szkolenie.
tło_stacjonarne
tło_stacjonarne_2

Łatwo i czytelnie

Dodawanie nowych szkoleń stacjonarnych do listy jest proste i intuicyjne.

Lista szkoleń: decydujesz, które grupy użytkowników platformy uzyskają wgląd i prawo zapisu, na które szkolenie stacjonarne, np: kierownicy placówek zobaczą inną listę szkoleń niż ich pracownicy.

Kalendarz: każde nowo utworzone szkolenie może automatycznie pojawić się w kalendarzu kursanta jako opcja do zapisu na szkolenie z poziomu kalendarza.

Szkolenie elementem kursu: możesz stworzyć listę zbiorczą szkoleń stacjonarnych lub zapis na szkolenie stacjonarne umieścić w konkretnym kursie lub programie nauczania. Dzięki temu szkolenie stacjonarne staje się elementem np: pakiety szkoleń BHP lub procesu onboardingu.

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  Phone

  Funkcje platformy e-learningowej

  Poznaj najważniejsze funkcje platformy.
  Kliknij na interesującą Cię funkcję i dowiedz się więcej.

  Testy, Ankiety

  Grywalizacja

  Szkolenia stacjonarne

  Onboarding

  Newsletter i powiadomienia

  Społeczność

  Aplikacja iOS, Android

  Sklep z kursami

  Certyfikaty i oświadczenia