Platforma e-learning na stronie www

W tej platformie połączyliśmy tylko najlepsze, najbardziej istotne funkcje platformy e-learningowej i strony www. Mamy pewność, że gwarantuje to bezwzględną funkcjonalność w dobrej cenie. Nie musisz wdrażać dużej platformy e-learningowej i uczyć się jej obsługi. Teraz możesz sprzedawać kursy i filmy online na stronie internetowej.

img-wplms-01

Platforma zintegrowana z www

W pokazanej poniżej stronie internetowej dodaliśmy funkcje typowe dla platformy e-learningowej: powiadomienia, kontakt do trenera, miejsce na prezentację kursu oraz kurs na jaki składać się mogą: lekcje, filmy, testy, załączniki.

Elastyczna strona internetowa

Platforma jest jednocześnie stroną www Twojej organizacji. Może zamieścić tutaj swoją ofertę, sklep z kursami, kontakt, blog itd. Wolisz platformę społecznościową lub bardziej standardowy układu? Nie ma problemu oferujemy kilka układów.

img-slide-01
img-wplms-04

Angażuj uczniów – Grywalizacja

Social learning nie tylko dostarcza kursy. Social learning jest czynnikiem angażowania kursantów dzięki zaawansowanym funkcją społecznym i grywalizacji. Wykorzystaj platformę do zbudowania społeczności wokół kursów. Przyznawaj  odznaki za aktywność kursantom angażując ich w proces nauki. To rozwiązanie podniesienie atrakcyjność całej platformy w oczach Twoich klientów lub pracowników.

Sprzedaż kursów online

Sprzedajesz pojedyncze kursy lub plany dostępowe do wybranych elementów platformy (kursów, filmów, bibliotek, forum, wiadomości, blogu). Możesz sprzedawać też inne produkty.

Cały proces sprzedaży multimediów jest zautomatyzowany. Klient opłaci dostęp do kurs online np: DotPay, PayU czy PayPal. Faktura za kurs zostanie mu wysłana automatycznie. Wiadomość powitana e-mail z instrukcją jak korzystać z platformy także zostanie dostarczona automatycznie.

Wybrane funkcje platformy:

Struktura kursów

Szkolenie możesz podzielić na lekcje, zagadnienia, testy. Kursy możesz tagować, kategoryzować.

Certyfikaty i Punkty

Nagradzasz kursantów za ich aktywność punktami i odznakami. Za udział w kursie lub teście wystawiasz certyfikaty.

Harmonogram kursów

Decydujesz w jakiej kolejności dostępne będą kursy oraz w jakim okresie czasu. Możesz ustawiać minimalny czas lekcji by kursant jej nie przeklikał.

Testy i Quziy

możesz je importować lub stworzyć bezpośrednio na platformie.

Kreator i Scorm

Proste kursy możesz tworzyć na platformie. Zaawansowane kursy możesz zaimportować z narzędzi autorskich jak Lectora, Articulate, Captivate.

Sprzedaż kursów

Sprzedawać możesz kursy, ale także inne produkty. Sprzedawać możesz pojedyncze kursy lub plany dostępu.

Automatyczne powiadomienia e-mail

Masz do wyboru 13 wbudowanych automatycznych powiadomień a także możemy wdrożyć dla Ciebie powiadomienia spersonalizowane.

Raporty

Wbudowany moduł raportowania zapewnia informacje o kursie, kursantach, wynikach itd.

Płatności online i faktury

Za kursy, produkty Klienci mogą płacić online DotPay, Transferuj, PayU, SMSami. Do sprzedaży automatycznie wystawiona może zostać faktura.