ReviewLink

 

Odkryj szybki, łatwy i bardzo efektywny proces recenzji kursu

Jeżeli tworzysz kursy zespołowo, współpracujesz z ekspertami zewnętrznymi, kontrolujesz pracę pracowników to ReviewLink jest dla Ciebie. ReviewLink to narzędzie online, do którego przesyłasz kursy aby były dostępne dla recenzentów. Zapraszasz do przeglądu kursu kogo zechcesz – wystarczy, że znasz jego e-mail. Recenzenci nie potrzebują żadnego oprogramowania by przeglądać kurs!

Opinie o kursach z Lectory, Storyline czy Captivate.

Publikuj kurs elearningowy bezpośrednio z Lectory do ReviewLink lub wgraj kurs z Adobe Captivate® lub Articulate Storyline®. Wszystko w jednym miejscu. Wysyłaj automatycznie e-maile z zaproszeniem do członków swojego zespołu.

Co może recenzent?

Zaproszony recenzent może przeglądać kursy, dodawać komentarze do konkretnej strony kursu, przesyłać załączniki jak zdjęcia lub dokumenty tekstowe do indywidualnej strony.

Co może autor?

Zbierać komentarze i załączniki do indywidualnej strony co znacznie przyspiesza proces poprawek w kursie; nadawać komentarzom status postępu „New – Fixed – OK – Not OK – Archived”. Sortować i filtrować komentarze oraz tworzyć z nich raporty, pliki CSV, PDF.

 

Recenzja z komputera lub tabletu, smartfonu

ReviewLink jest narzędziem responsywnym więc możesz przeglądać w nim kursy mobilne z telefonu, tabletu czy peceta.

Powiadomienia

Możesz dostawać powiadomienie e-mailem o nowym komentarzu do kursu, o zmianie statusu komentarza lub przesyłać powiadomienia do recenzentów, że kurs został poprawiony. Możesz ustawić automatyczne przypomnienia kiedy kończy się termin recenzji kursu. Sam wybierasz jakiego typu powiadomienia będą generowane automatycznie. Jeżeli masz ważne uwagi, pytania do recenzenta, eksperta możesz wysłać mu email z pytaniem bezpośrednio z ReviewLink.

Bez limitu recenzentów

Nie ma ograniczeń ilu recenzentów zaprosisz do kursu. Recenzenci mogą bez ograniczeń za pomocą przeglądarki internetowej logować się do RewievLink i przeglądać kursy.