Korzyści treningu to:

Szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej w środowisku oprogramowania Storyline 3.

Każdy uczestnik szkolenia tworzy na bieżąco w swoim komputerze kurs e-learningowy od A do Z.

Indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach,

Będziesz dodawać treści, używać akcji, warstwy, stany, tworzyć testy, publikować kurs.

Nauka teoretyczna poparta ćwiczeniami przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Cenne wsparcie online

Do każdego szkolenia otrzymujesz gratis usługi warte 600zł.
Dostajesz 4h wsparcia online na poziomie zaawansowanym ważne 3 msc.

pomoc-techniczna

Pomoc techniczna

Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform e-learningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

pliki-szkoleniowe

Pliki szkoleniowe

Nie tracimy czasu i dajemy Ci gotowe pliki: tekst, wideo, grafika, film byśmy od razu mogli zacząć praktyczny trening w środowisku Storyline.

ksiazka

Książka CD

Pierwszy i drugi dzień treningu został opisany krok po kroku, ze screenami w Naszej książce treningowej. Książka ma ponad 40 stron praktycznego przewodnika. Dzięki temu zawsze po szkoleniu możesz przypominać sobie ustawienia ulubionej funkcji w Storyline.

platforma

Platforma 24/7

Jeśli zgubisz książkę na CD lub zmienisz pliki źródłowe kursu – nie martw się. Każda z firm otrzyma dostęp 6 miesięczny do naszej platformy aby mieć stały wgląd online do książki treningowej w PDF, gotowego kursu treningowego i plików źródłowych kursu.

trening articulate 1.1 sm
trening articulate 2 sm
trening articulate 3 sm

Poziomy treningu

Zacznij pracę ze Storyline 3 od solidnego szkolenia. Dwa dni treningu z Naszymi ekspertami pozwoli Ci na samodzielną produkcję szkoleń e-learningowych.

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Articulate Storyline 3. Nasze szkolenie dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy potrzebnej by szybko tworzyć wspaniałe kursy online dla twojej organizacji i wykorzystać w pełni potencjał Storyline.

coach

Trenerzy

Szkolenia najczęściej prowadzi 2 trenerów. Jeden prowadzący trening i drugi wspierający kursanta przy jego komputerze. Nie musisz się obawiać, że nie nadążysz czy pomylisz akcje.

Mała klasa i autoryzowani trenerzy

Oferujemy trening u Klienta lub w naszej siedzibie tylko dla małych grup kursantów. W czasie treningu dostępnych jest dwóch trenerów wspierających Cię na każdym kroku szkolenia.

Indywidualne porady i podpowiedzi to codzienność naszych treningów. Potrzebujesz indywidualny program treningu jak np.: treści mobilne, ankietowanie online, nietypowy scenariusz, zewnętrzny HTML i inne? My dostosujemy program treningu dla Ciebie.

Mała-klasa-i-autoryzowani-trenerzy
Czas-to-pieniądz

Czas to pieniądz

Nie stać Cię na zlecanie produkcji e-learningu na zewnątrz? Twoja wiedza jest zbyt cenna by przekazać jej tworzenie innym? Chcesz sam szybko produkować i aktualizować kursy? Potrzebujesz mieć 100% kontroli nad treścią w kursach? Zacznij od profesjonalnego treningu i nie trać więcej czasu.

Czas treningu

Trening trwa od 14 do 21 godzin. Najczęściej Klienci wybierają szkolenia dwudniowe, czyli 14 godzinne. Na życzenie Klienta wykonujemy też szkolenia 1 dniowe z wybranych zagadnień Storyline 3.

Książkę dla kursanta zawierające materiał ze szkolenia otrzymuje każdy z kursantów po zakończeniu zajęć.

Czas-treningu
Wymagania-treningowe

Wymagania treningowe:

Powinieneś znać podstawy funkcjonowania systemu Windows. Oznacza to umiejętność poruszania się w folderach systemu i przeglądarce internetowej. Musisz znać takie działania jak maksymalizacja i minimalizacja okien, kopiowanie i wklejanie, przeciąganie obiektów oraz podstawowe przetwarzanie tekstu. Żadna wiedza o programie Storyline 3 nie jest wymagana.