iSpring Suite

iSpring Suite

Tworzenie kursów e-learningowych nigdy nie było tak szybkie i proste! Z iSpring Suite, możesz przekształcić prezentację PowerPoint na kurs e-learningowy w mgnieniu oka.

Doskonała integracja z PowerPoint

Skorzystaj z najdokładniejszego (ilość przetwarzanych animacji) na rynku zestawu narzędzi eLearningowych dla PowerPoint, aby rozbudować posiadane zasoby w kurs eLearningowy; sprawdzać wiedzę kursantów; dodać przewodnika wideo.
Powstałe kursy są responsywne, tj. działają na komputerze, laptopie, tablecie, telefonie.

Konwertuj PowerPoint do kursu eLearningowego

Konwertuj posiadane prezentacje na kurs e-learningowych. Wykorzystaj posiadane prezentacje PPT i umiejętności tworzenia materiałów w PowerPoint by teraz wytwarzać wysokiej jakości kursy eLearningowe bez nauki.

Przewodnik wideo

Synchronizuj wideo ze slajdami programu PowerPoint i opublikuj projektw formie prezentacji wideo, aby docierać do milionów widzów online. Do prezentacji PowerPoint możesz dodać dowolne wideo a jednym z pomysłów jest dodanie przewodnika/lektora, który prowadzi kursanta przez kurs lub przekazuje kursantowi dodatkowe informacje nie dostępne w prezentacji.

Interaktywne testy

Użyj interaktywnych narzędzi iSpring do tworzenia testów i ankiet. Dodaj pytania typu: video, przeciągnij i upuśc, połącz itd. Stwórz własny system punktacji, komentarzy do pytania.

Nagrywanie obrazu

Teraz możesz nagrać wideo z obrazu komputera w iSpring Suite bez użycia dodatkowych narzędzi. Zaznacz cały lub część ekranu wbudowanym Recorderem; nagrywaj i wklejaj wideo na slajdach lub wykorzystać jako samodzielny materiał szkoleniowy.

Scenki, konwersacja, decyzje

Twórz symulacje rozmowy, aby ćwiczyć umiejętności komunikacyjne swojego zespołu. Wbudowane narzędzie TalkMaster zawiera bibliotekę postaci i tła do budowania realistycznych scen dialogu. Dodaj jeszcze rozgałęzienia slajdów i oceny dla lepszego efektu projektu końcowego.

Interakcje eLearningowe

Dodaj wbudowane interakcje z iSpring by Twoje materiały szybko i łatwo uzyskały efekt interaktywności. Użyj zestawu gotowych szablonów do tworzenia 3D książek, słowników, terminów, referencje, katalogi, najczęściej zadawane pytania.

Użyj postaci w kursie

iSpring Suite zapewnia bibliotekę postaci do wykorzystania w kursach. Biblioteka zawiera postacie w różnym wieku i zawodów w kilkudziesięciu różnych pozach. Można również dodać własne postacie do biblioteki.

Prezentacja, która działa wszędzie

Twórz symulacje rozmowy, aby ćwiczyć umiejętności komunikacyjne swojego zespołu. Wbudowane narzędzie TalkMaster zawiera bibliotekę postaci i tła do budowania realistycznych scen dialogu. Dodaj jeszcze rozgałęzienia slajdów i oceny dla lepszego efektu projektu końcowego.

img-devices01.png

Kompatybilność z platformami eLearningowymi

Z iSpring publikujesz treść, która odtwarza praktycznie każda platforma eLearningowa. iSpring doskonale wspiera wszystkie klasyczne i nowe standardy e-learningowe: SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC i xapi (Tin Can Api).

Aplikacje mobilne iSpring Viewer

iSpring Viewer to darmowa aplikacja mobilna, która pozwala kursantom na dostęp do prezentacji w dowolnym miejscu, nawet bez połączenia z Internetem. Pobierz i sprawdź jak działa aplikacja.