Zarządzaj wiedzą

Dostarczanie szkoleń online i testowanie wiedzy pracowników nigdy nie było tak … proste i tanie.

Zobacz film demonstrujący platformę e-learningową jaką możemy dla Ciebie wdrożyć lub wydzierżawić. Przegląd funkcji platformy znajdziesz poniżej.

Funkcje platformy e-learningowej

Poznaj najważniejsze funkcje platformy.
Kliknij na interesującą Cię funkcję i dowiedz się więcej.

nauka

Nauka

Organizuj kursy i szkolenia online

testy

Testy, Ankiety

Twórz własne testy i banki pytań. Sprawdzaj wiedzę kursantów.

raporty

Raporty

Kontroluj postęp nauki i aktywność kursantów

personalizacja-wyglądu

Personalizacja wyglądu

Dostosujemy dla Ciebie wygląd platformy. Dostępne jest kilka layoutów dla różnych spółek.

webinaria

Webinaria

Wideo kontakt z kursantami to świetne uzupełnienie szkoleń.

szkolenia-stacjonarne

Szkolenie stacjonarne

Zapisy na szkolenia mogą odbywać się na platformie.

onbording

Onboardnig

Witaj w firmie. Twórz automatyczne programy nauczania nowych pracowników.

newslettery

Newsletter i powiadomienia

Kontaktuj się z pojedynczym kursantem lub wszystkimi użytkownikami platformy.

spolecznosci

Społeczność

Ułatwiaj wewnętrzną komunikację: forum, czat, głosowanie, wiadomości.

aplikacje

Aplikacja iOS, Android

Przenieś e-learning w inny wymiar. Z aplikacją kursy działają offline.

sklep

Sklep z kursami

Sprzedawaj, fakturuj, pobieraj opłaty i zarabiaj na swoich kursach.

certyfikaty

Certyfikaty i oświadczenia

Zapisy na szkolenia mogą odbywać się na platformie.

urzadzenia

Przyjazny urządzeniom mobilnym

M-learning stał się jeszcze bardziej przyjazny. Nowy interfejs platformy jest czymś więcej niż wersją responsywną. Jest to głęboka zmiana platformy zapewniająca Tobie płynne działanie platformy na różnych urządzeniach, nie tracąc nic z nowych funkcjonalności.

Dostępna jest też dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem iOS i Android.

Jak wdrażamy platformę?

 • Konsultacje

  Przed decyzją o wdrożeniu platformy ustalamy i konsultujemy jakie funkcje platformy będą najkorzystniejsze dla Twojej organizacji.

 • Wdrożenie

  Wdrażamy platformę w wersji testowej. Uzgadniamy wspólnie z Tobą jej wygląd. Tworzymy strukturę kursów, grup, programów nauczania itd.

 • Szkolenie

  Szkolenie z obsługi platformy dedykowane jest dla przyszłych administratorów jak i trenerów, nauczycieli. Dzięki szkoleniu Twój zespół e-learningowy zacznie prace z wiedzą i bez obaw.

 • Wdrożenie

  Po szkoleniu zbieramy od Ciebie ostatnie uwagi. Dokonujemy poprawek. Wdrażamy modyfikacje do platformy.

 • Nauka

  Głównym celem platformy jest dostarczanie treści. Jeśli nie masz czasu na produkcję kursów lub administrację platformą My możemy Ci w tym pomóc.

Wtyczki na zamówienie

Możemy stworzyć dla Twojej firmy dowolny dodatek zmieniający Moodle. Zadzwoń i dowiedz się na kiedy możemy wykonać prace dla Ciebie.
Oto przykłady kilku ostatnich i najpopularniejszych dodatków jakie stworzyliśmy dla Moodle.

Wdrożymy dowolny formularz rejestracyjny dla nowych użytkowników platformy. Typowy formularz rejestracyjny moodle ma tylko kilka pół i jest bardzo ubogi graficznie. Nasz formularz może mieć dowolną liczbę Kroków, Etapów rejestracji; może zbierać dowolne i wymagane przez Ciebie dane. Wygląd formularza może być dowolny. Dane wprowadzane podczas rejestracji przez użytkownika mogą decydować o tym do jakiej kategorii zostanie on zapisany – a co za tym idzie jakie kursu, banery reklamowe, funkcje w platformie będzie miał udostępnione.

Wszystkie zebrane dane można następnie wykorzystywać w raportach Moodle.

Wdrażamy procedury weryfikacji rejestrujących się użytkowników. W trakcie samo rejestracji użytkownika możemy weryfikować wprowadzane dane z zewnętrzną bazą danych. Dzięki temu zarejestrować się mogą w Moodle tylko osoby będące w bazie danych. Do weryfikacji najczęściej używany jest indywidualny numer pracownika, numer uprawnień zawodowych itp.

Normalnie w Moodle masz możliwość zamieszczenia kilku banerów. Jednak banery te są skierowane do wszystkich użytkowników platformy. Co zrobić gdy chcesz skierować do różnych kategorii kursantów różne banery? Sięgnij po nasze rozwiązanie.

Dzięki banerowi przypisanemu do kategorii możesz tworzyć osobne banery dla różnych kategorii użytkowników platformy. Dla przykładu Dystrybutor samochodów Teksla Polska ma 3 główne kategorie kursantów na swojej platformie: swoich pracowników, firmy partnerskie i mechaników samochodowych. Teraz może informować  w platformie na banerze o akcjach promocyjnych tylko partnerów; nowościach serwisowych tylko dla mechaników; motywować do nauki swoich pracowników.

Powiadomienia i szpołeczność

Wiadomości

Wiadomości dla użytkowników i między użytkownikami zyskały nowoczesną aranżacje. Obecnie komunikacja na platformie jest prostsza i przyjaźniejsza.

Przypomnienia

Przypomnienia Przypomnienia o zbliżającym się wydarzeniu lub alerty są wyeksponowane w widocznym miejscu. Z nowym interfejsem nie zapomnisz o swoich planach i terminach.

Graficzne prezentowanie informacji

Statystyki kursów i użytkowników dostępne są w postaci wykresów. Atrakcyjny wygląd i wykresy zapewniają kompletną analizę danych.

 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
 • bridge-browser-top
  Phone