Articulate Storyline 3

Zamieszczaj przyciski, markery, suwaki oraz hot spoty na slajdzie – twórz interaktywne treści w kilka chwil. Za pomocą kilku kliknięć, otrzymasz porywające interakcje w kursie e-learningowym.

Zbuduj każdą interakcję

Jeśli wymyślisz własną interakcję to możesz stworzyć ją w Storyline w prosty sposób. Dzięki zastosowaniu kombinacji warstw slajdu, szerokiej palecie akcją i opcji stanów obiekty uzyskasz rozbudowane interakcje. Kursanci mogą kliknąć, najechać kursorem, przeciągać każdy obiekt, aby wyzwolić akcję.

Testy i Ankiety

Storyline posiada wszystko co potrzebujesz, aby sprawdzić wiedzę kursanta w każdy sposób jaki zechcesz. Masz zestaw 25 gotowych pytań testowych i ankietowych.

Szybko stwórz ocenę

Z kilkunastoma różnymi typami pytań możesz w prosty i szybki sposób stworzyć wnikliwy system oceniania.

Sprawdzaj wiedzę

Jeden duży test albo drobne pytania przez cały kurs. Zmotywuj kursantów do nauki i odpowiedzi dzięki ujemnej punktacji. Możesz łączyć wyniki z kilku testów czy pytań do jednego rezultatu końcowego.

Wykorzystaj swoje dane

Importuj oceny i pytania do Articulate z arkusza Microsoft Excel lub pliku tekstowego.

Docieraj do wszystkich

Niech kursanci sami zdecydują na jakich urządzeniach korzystać z Twoich kursów. Publikuj jednym kliknięciem do HTML5 na urządzenia mobilne i do komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Publikuj do Tin Can API, SCORM oraz AICC, na swoją platformę e-learningową.

Wsparcie tabletów

Przeglądaj kursy w playerze Articulate Mobile Player dla iPad oraz użytkowników Androida.

Wielojęzyczność

Tłumacz kurs dla użytkowników na całym globie. Storyline wspiera wiele języków w tym polski.

Zwiększaj Dostępność

Daj możliwość używania kursów osobom z czytnikami ekranu dzięki wsparciu Section 508.