Articulate 360

Wielokrotnie nagradzany i najpopularniejszy w Polsce pakiet oprogramowania do tworzenia kursów e-learning.

Skład pakietu Articulate 360:

Storyline 360. Oprogramowanie do tworzenia zaawansowanych kursów e-learningowych. Kluczowy program pakietu Articulate 360.

Rise. Program online do produkcji szkoleń responsywnych z gotowych modułów.

Studio 360. Tworzenie kursów e-learningowych na bazie prezentacji PowerPoint. Do prezentacji dodasz pytania, nawigacje, postacie z biblioteki, interakcje.

Content Library. Gotowe do użycia szablony kursów, zdjęcia, postacie.

Articulate Review. Narzędzie by dzielić swoją prace z zespołem i zbierać komentarze.

Replay 360. Program do nagrywania filmów z ekranu komputera i/lub kamery.

Articulate Live. Dostęp do bazy webinary i filmów instruktażowych.

Peek. Narzędzie do zrzutów ekranu komputera i nagrywania ekranu komputera.

Program Articulate 360 sprzedawany jest w opcji rocznego abonamentu. Nie można kupić Articulate 360 w wersji desktopowej (licencja stanowiskowa).

Storyline 360

Zbuduj dowolny kurs jaki możesz sobie wyobrazić. Budowa kursu trwa zaledwie kilka minut. Korzystając z wybudowanego playera przygotujesz kurs mobilny z gotową nawigacją. Program posiada funkcje wspierające gesty dynamiczne, dostosowuje się do położenia ekranów telefonu i tabletu. Więcej informacji o funkcjach i architekturze programu Storyline 360 możesz uzyskać czytając:

Articulate 360
Rise Articulate 360

Rise

Rise to oprogramowanie dostępne online do tworzenia kursów e-learningowych ze szczególnym uwzględnieniem kursów mobilnych. Liczba funkcji i interfejs Rise jest minimalistyczny i oferuje zupełnie inne podejście do tworzenia kursów niż Storyline 360. W Storyline 360 czy Storyline 3 tworzysz slajdy w pełni dowolnie za korzystając z dostępnych szablonów lub  w pełni samodzielnie zaczynają od pustego ekranu. W Rise tworzysz kurs za pomocą  istniejących szablonów (dokładnie to kilka modułów) i wypełniasz je tekstem, grafiką, filmem. Największą zaletą Rise jest tworzenie kursów responsywnych, które dostosowują się automatycznie do dowolnego rozmiaru ekranu: telefonu, tabletu i komputera stacjonarnego. Kursy powstałe w Rise najlepiej tłumaczy często opisujący go się przymiotnik z języka angielskiego „sleek” czyli: lśniący, gładki, zgrabny a czasem też elegancki.

Content Library

Produkuj kursy e-learningowe szybciej i efektowniej. Biblioteka Articulate daje Ci dostęp do tysięcy gotowych elementów kursu. Głównymi elementami biblioteki są szablony kursu, postacie i zdjęcia. Szablony kursu importujesz bezpośrednio do swojego kursu i mają one gotowe akcje, zbudowane interakcje, pytania i komentarze etc.
Biblioteka dostępna jest tylko w ramach pakietu Articulate 360 i nie można jej zakupić osobno, np: jako dodatek do Storyline 3.
Biblioteka Articulate 360
Czas-treningu

Articulate Review

Articulate Review odpowiada za zbieranie opinii na temat kursu. Materiały powstałe np.: w Storylinie 360 czy Rise możesz opublikować na serwerach Articulate i udostępnić innym osobom: koledze z zespołu, trenerowi merytorycznemu czy klientowi. Osoby te nie muszą mieć wykupionego programu Articulate 360. Każda z tych osób może zostawiać komentarz dla każdego ekranu kursu. Dzięki zebranym komentarzom dalsze zmiany, poprawki kursu są łatwe to zidentyfikowania (co i gdzie zmienić) i szybkie we wdrożeniu.

img-con.lib-02

Replay 360

Articulate Replay służy do nagrywania ekranu komputera i kamery. Użytkowanie programu i samego nagrywania jest bardzo proste. Po zakończeniu nagrywania wideo pojawi się w Relpay i od teraz możesz edytować obraz. W trakcie edycji możesz skracać film lub wyciszać. Możesz w banalnie prosty sposób decydować kiedy w edytowanym filmie pojawi się obraz z ekranu komputera a kiedy obraz z kamery. Oba obrazy mogę pojawić się jednocześnie (obraz w obrazie). Istnieje także funkcja dodawania napisów na filmie. Po zakończeniu pracy możesz opublikowania film na serwerach Articulate lub zapisać jako plik MP4.

Studio 360

Program do przerabianiu prezentacji PowerPoint na kursy e-learningowe. Importujesz prezentację do Studio 360, dodajesz nawigację, menu, pytania, gotowe interakcje. Tak przygotowany materiał możesz opublikować do formatu Scorm lub HTML.

Peek

Peek to kolejna opcja nagrywania screencastów na PC lub Mac. W przeciwieństwie do powtórki nie ma edytora, więc nie możesz edytować nagranych filmów. Możesz jednak przesłać nagranie do Articulate 360, a następnie albo udostępnić film z linkiem, pobrać go jako plik MP4 lub pobrać jako plik SCORM, jeśli chcesz go później użyć w LMS.

Articulate Trening

Dostęp do filmów wideo i webinary w języku angielskim na tamat oporgamowania Articulate 360.

Dodatkowe informacje

Szkolenie

Poznaj program treningu 2-dniowego. To najczęściej wybierane szkolenie.

 

Cennik programu

Dowiedz się ile kosztują programy Atriculate. Kupując u Nas program dostajesz zniżkę na szkolenie.

Funkcje programu

Zapoznaj się z funkcji programu Storyline 3 wchodzącego w skład pakietu Articulate 360.

Strona producenta

Przejdź do strony producenta Articulate 360 by zapoznać się z pełnym opisem programu.