Szkolenie Articulate 3

Naucz się jak tworzyć interaktywne kursy. Zacznij przygodę z elearningiem od dobrego treningu. Nie trać czasu na samodzielną naukę.

Szkolenia Storyline 3 to same korzyści:

Limit małej grupy do 10 osób. Atrakcyjne ceny.

Szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej w programie Storyline 3.

Doświadczeni trenerzy wiele lat pracujący w programie Articulate.

Będziesz dodawać treści, używać akcje, warstwy, stany, tworzyć testy, publikować kurs.

Indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach.

Bezpłatny dostęp do książki „krok po kroku” z treningu.

Bezpłatny dostęp do całego kursu z treningu, czyli gotowego szkolenia e-learningowego.

Podczas zajęć nauczysz się tworzyć kursy e-learningowe, które zawierają treść, obrazy, wideo, pytania, certyfikaty, przyciski, własną nawigację i wiele interaktywność angażujących Twoich uczniów.

Cenne wsparcie do szkolenia Storyline

Do każdego szkolenia otrzymujesz gratis usługi warte 600zł.
Dostajesz 4h wsparcia online na poziomie zaawansowanym ważne 3 msc.

pomoc-techniczna

Pomoc techniczna

Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform e-learningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

pliki-szkoleniowe

Pliki szkoleniowe

Nie tracimy czasu i dajemy Ci gotowe pliki: tekst, wideo, grafika, film byśmy od razu mogli zacząć praktyczny trening w środowisku Storyline.

ksiazka

Książka CD

Pierwszy i drugi dzień treningu został opisany krok po kroku, ze screenami w Naszej książce treningowej (ponad 40 stron). Dzięki temu możesz przypomnieć sobie ustawienia ulubionej funkcji w Storyline.

platforma

Platforma 24/7

Zgubiłeś książkę lub zmieniłeś pliki źródłowe kursu – nie martw się. Otrzymasz  6 miesięczny dostęp do naszej platformy aby mieć stały wgląd online do książki treningowej w PDF, gotowego kursu treningowego i plików źródłowych kursu.

podrecznik pierwszy do szkolenia Storyline
podrecznik drugi do szkolenia Storyline
podrecznik do szkolenia Storyline

Szkolenie Storyline – poziomy treningu

Zacznij pracę ze Storyline 3 od solidnego szkolenia. Dwa dni treningu z Naszymi ekspertami pozwoli Ci na samodzielną produkcję szkoleń e-learningowych.

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Articulate Storyline 3. Nasze szkolenie dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy potrzebnej by szybko tworzyć wspaniałe kursy online dla twojej organizacji i wykorzystać w pełni potencjał Storyline.

Szkolenia stacjonarne

Miejscem szkolenia jest Twoja firma i jej pracownicy. Bardzo korzystna cena: w stałej cenie możesz przeszkolić cały zespołu. Jest to najczęściej wybierana forma szkolenia. Organizujemy także szkolenia w Naszej firma dla pojedynczych osób, małych zespołów.

Szkolenia online

Wygodna forma szkolenia w pokoju webinarowym. Przez całe szkolenie widzisz obraz trenera jak pracuje w programie Lectora. W każdej chwili możesz zabrać głos i poprosić o dodatkowe wyjaśnienie. Za zgodą trener może przejąć ekran Twojego komputera i rozwiązań nie działającą u Ciebie akcję/funkcję w programie. Program szkolenie taki sam jak w szkoleniu stacjonarnym

szkolenie Storyline dostepne jest w formie online i tradycyjnej
trenerzy

Trenerzy

Szkolenia z obsługi Articulate Storyline 3 najczęściej prowadzi 2 trenerów. Jeden prowadzący trening i drugi wspierający kursanta przy jego komputerze. Nie musisz się obawiać, że nie nadążysz czy pomylisz akcje. Indywidualne porady i podpowiedzi to codzienność naszych treningów. Potrzebujesz indywidualny program treningu? My dostosujemy program treningu dla Ciebie.

Czas to pieniądz

Nie chcesz zlecanie produkcji e-learningu na zewnątrz? Twoja wiedza jest zbyt cenna by przekazać jej tworzenie innym? Chcesz sam szybko produkować i aktualizować kursy? Potrzebujesz mieć 100% kontroli nad treścią w kursach? Zacznij od profesjonalnego treningu i nie trać więcej czasu na samodzielną naukę.
oszczedzaj czas i pieniadze korzystajac ze szkolenia Storyline
Czas-treningu

Czas treningu

Trening trwa od 14 do 21 godzin. Najczęściej Klienci wybierają szkolenia dwudniowe, czyli 14 godzinne. Na życzenie Klienta wykonujemy też szkolenia 1 dniowe z wybranych zagadnień Storyline.
Książkę dla kursanta zawierające materiał ze szkolenia otrzymuje każdy z kursantów po zakończeniu zajęć.

Wymagania treningowe:

Powinieneś znać podstawy funkcjonowania systemu Windows. Oznacza to umiejętność poruszania się w folderach systemu i przeglądarce internetowej. Musisz znać takie działania jak maksymalizacja i minimalizacja okien, kopiowanie i wklejanie, przeciąganie obiektów oraz podstawowe przetwarzanie tekstu. Żadna wiedza o programie Storyline 3 nie jest wymagana.
wymagania do szkolenia z programu Storyline

Dodatkowe informacje

Program szkolenia

Poznaj program treningu 2-dniowego. To najczęściej wybierane szkolenie.

 

Cennik programu

Dowiedz się ile kosztują programy Atriculate. Kupując u Nas program dostajesz zniżkę na szkolenie.

Trening Articulate 360

Dostępne jest szkolenie z pakietu Articulate 360. Poznaj różnicę w szkoleniu Storyline a Articulate 360.

Demo programu

Przejdź do strony producenta programu i pobierz bezpłatną wersję próbną oprogramowania.