Moodle + Sklep z kursami

Zintegrujemy Twoją platformę Moodle ze sklepem internetowym. Ta usługa oferuje Tobie nowe możliwości nieosiągalne dla Moodla! Integracja zapewni, iż cały proces sprzedaży kursów, płatności i fakturowania jest automatyczny. Klient sklepu automatycznie staje się użytkownikiem platformy Moodle.

e-Commerce + Moodle

Twoja wiedza i kursy e-learningowe, testy, filmy na platformie możesz sprzedawca online jak każdy inny towar. Dostępne są funkcje kuponów, promocji, sprzedaży kursów w pakietach. Kursy online możesz sprzedawać także w abonamencie z różnym terminem dostępu. Odbieraj płatność za pomocą DotPay, PayU, PayPal, Przelewy24 itd.

Jedno logowanie

Sklep i platforma Moodle mają zintegrowany system logowania. Klient zakładając konto w sklepie tworzy równocześnie konto z takimi samym loginem i hasłem w Moodle. Klient logując się do sklepu loguje się równocześnie do platformy

Zakup dla pracowników

Można kupić wiele kursów i założyć konta dla pracowników. Klient kupując kilka takich samych kursów może dodać do nich różnych użytkowników. Dane użytkowników można wprowadzać ręcznie lub importować plikiem CSV.

Zalety integracji e-Sklepu i Moodle

sklep

Uwolnij Moodle

Płatność online, kupony, rabaty, akcje promocyjne, faktury. To wszystko jest poza Moodlem – bardzo tanie w aktualizacji.

4_new

Interfejs sklepu

Interfejs sklepu jest intuicyjny w obsłudze. Teraz prezentacja i sprzedaż kursów odbywa się poza Moodlem.

ikona_automatyzacja

Automatyzacja

Cały proces sprzedaży jest automatyczny. Klient ma kurs zaraz po zakupie a Ty oszczędzasz swój czas.

ikona_zarabiasz

Zarabiaj na kursach

Wdrożenie sklepu trwa kilka dni, łącznie z dowolnym systemem płatności online. Szybko zaczniesz zarabiać.

Jak to działa?

 • Moodle

  Twoja obecna lub nowa platforma Moodle z kursami

 • eCommerce

  Tworzymy stronę internetową ze sklepem WooCommerce

 • Design

  Dostosowujemy wygląd strony internetowej i Moodle

 • Integracja

  Integrujemy Moodle ze stroną internetową i sklepem

 • Wdrożenie

  Testy. Wdrożenie. Zaczynasz zarabiać na automatycznej sprzedaży kursów online.

Pełna personalizacja wyglądu

Nie masz żadnych ograniczeń w prezentacji swojej Firmy, oferowanych Kursów i innych produktów,  Formularza Zamówień, Płatnościach online.
Teraz oferta Twoich kursów nabierz nowego wyglądu, który nie jest dostępny na Moodle.

Funkcjonalności:

Sprzedaż kursów z Moodla w e-Sklepie

Gdy użytkownik dodaje kursy Moodle na stronie e-Sklepu z panelu administratora możemy dowolnie modyfikować informacje o kursie, takie jak opis produktu, nazwę, cenę itp. Istotny jest fakt, że podczas automatycznej synchronizacji kursów Moodla z produktami w e-Sklepie informacje o kursie zostaną zaktualizowane do tych z Moodla.

Sprzedaż wybranych kursów lub pakietów

Możesz wybrać pojedyncze kursy z Moodle jako produkty do e-Sklepu. Nie musisz automatycznie synchronizować wszystkich kursów Moodla jako produkty w e-Sklepie. Możesz także tworzyć pakiety kursów. Wybierasz pokrewne kursy z Moodla i udostępniasz je w e-Sklepie jako jeden produkt do zakupu.

Import kursów Moodle do e-Sklepu

Głównym powodem, dla którego e-Sklep i Moodle zostały zintegrowane jest sprzedaż kursów z Moodla jako produktów w e-Sklepie. W związku z tym zapewniona jest funkcja importu kursów z Moodle do sklepu do e-Sklepu. Gdy uruchamiamy synchronizację kursy z Moodla zostaną zaimportowane do e-Sklepu jako produkty; jest także opcja automatycznej synchronizacji po np. dodaniu nowych kursów w Moodlu.

Wspólnie logowanie

Użytkownicy mogą korzystać z danych logowania, które były używane w momencie rejestracji na stronie s-Sklepu, aby zalogować się na platformie Moodle.

Anulowanie zamówienia

Jeśli użytkownik anuluje zamówienie kursu w e-Sklepie lub dokona jego zwrot to e-Sklep automatycznie wycofa z zakupiony produkt i jego dostęp do kursu zostanie zablokowany.

Włącz/wyłącz rejestrację w Moodlu

Domyślnie użytkownicy, którzy kupują kursy w e-Sklepie nie są rejestrowani jako studenci na Moodle. Daje to Nam możliwość wykorzystania e-Sklepu do sprzedaży także innych produktów jak: szkolenia online lub stacjonarne, podręczniki, itp.

Automatyczny zapis do kursu

Gdy klient zakończy proces zakupu kursu/produktu w e-Sklepie jest on automatycznie rejestrowany na platformie Moodle. Klient otrzymuje e-mailem potwierdzenie zakupu produktu i dane z poświadczeniem do logowania. Poświadczenia te są takie same jak te wprowadzone przez klienta podczas rejestracji na stronie e-Sklepu. Klient może teraz używać tych poświadczeń, aby zalogować się do platformy Moodle i zrobić płynne przejście od bycia klientem do bycia studentem.

Import użytkowników z Moodle do e-Sklepu

Istnieje możliwość powiązania kont e-Sklepu z kontami użytkowników Moodle. Ponieważ konta użytkowników wcześniej zarejestrowanych w platformie Moodle nie są dostępne w e-Sklepie ich nie będą zsynchronizowane. Za pomocą tej opcji możemy synchronizować oba konta i dane (za wyjątkiem hasła).

Wtyczki na zamówienie

Możemy stworzyć dla Twojej firmy dowolny dodatek zmieniający Moodle. Zadzwoń i dowiedz się na kiedy możemy wykonać prace dla Ciebie.
Oto przykłady kilku ostatnich i najpopularniejszych dodatków jakie stworzyliśmy dla Moodle.

Wdrażamy indywidualne formularze rejestracyjne dla nowych użytkowników platformy. Typowy formularz rejestracyjny moodle ma tylko kilka pół i jest ubogi graficznie. Nasz formularz może mieć dowolną liczbę kroków – etapów rejestracji; może zbierać dane jakie są potrzebne w Twojej firmie. Dane wprowadzane podczas rejestracji przez użytkownika mogą decydować o tym do jakiej kategorii zostanie on zapisany – a co za tym idzie jakie kursu, banery reklamowe, funkcje w platformie będzie miał udostępnione.Wszystkie zebrane dane można następnie wykorzystywać w raportach Moodle.

Wdrażamy procedury weryfikacji rejestrujących się użytkowników. W trakcie samo rejestracji użytkownika możemy weryfikować wprowadzane dane z zewnętrzną bazą danych. Dzięki temu zarejestrować się mogą w Moodle tylko osoby będące w bazie danych. Do weryfikacji najczęściej używany jest indywidualny numer pracownika, numer uprawnień zawodowych itp.

W Moodle masz możliwość zamieszczenia kilku banerów. Banery te są dostępne dla wszystkich użytkowników platformy. Co zrobić gdy chcesz skierować do różnych kategorii kursantów różne banery? Sięgnij po nasze rozwiązanie. Stworzyliśmy funkcję dodawania banerów dla różnej kategorii użytkowników. Dzięki temu rozwiązaniu możesz pokazywać inne banery serwisantom a inne sprzedawcą itp.