Korzyści ze szkolenia Lectora:

Limit małej grupy do 10 osób. Atrakcyjne ceny.

Program treningu oparty na metodologii producenta Trivantis. Szkolenie w j. polskim.

Autoryzowani trenerzy Lectora Publisher i pakiety Lectora Inspire.

100% praktycznego treningu w środowisku Lectora

Indywidualne porady i wskazówki (tips, triks) wykorzystywane w wielu projektach.

Bezpłatny dostęp do książki „krok po kroku” z treningu.

Bezpłatny dostęp do całego kursu z treningu, czyli gotowego szkolenia e-learningowego.

Podczas zajęć dowiesz się, jak tworzyć kompletne i ciekawe kursy e-learningowe, które zawierają pytania, quizy, wideo, nawigację, certyfikaty i wiele interaktywność angażujących Twoich uczniów.

Cenne wsparcie online

Do każdego szkolenia otrzymujesz gratis usługi warte 600zł.
Dostajesz 4h wsparcia online na poziomie zaawansowanym ważne 3 msc.

pomoc-techniczna

Pomoc techniczna

Pomożemy Ci przy imporcie kursu do najpopularniejszych platform e-learningowych czy poprawimy dla Ciebie nie działającą akcję w kursie.

pliki-szkoleniowe

Pliki szkoleniowe

Nie tracimy czasu i dajemy Ci gotowe pliki: tekst, wideo, grafika, film byśmy od razu mogli zacząć praktyczny trening w środowisku Lectora.

ksiazka

Książka CD

Pierwszy i drugi dzień treningu został opisany krok po kroku, ze screenami w Naszej książce treningowej. Książka ma ponad 40 stron praktycznego przewodnika. Dzięki temu zawsze po szkoleniu możesz przypominać sobie ustawienia ulubionej funkcji w Lectora.

platforma

Platforma 24/7

Jeśli zgubisz książkę na CD lub zmienisz pliki źródłowe kursu – nie martw się. Każda z firm otrzyma dostęp 6 miesięczny do naszej platformy aby mieć stały wgląd online do książki treningowej w PDF, gotowego kursu treningowego i plików źródłowych kursu.

trening lectora 1 sm
trening lectora 2 sm
trening lectora 3 sm

Poziomy treningu

Zacznij pracę z Lectora od profesjonalnego szkolenia. Dwa lub trzy dni szkolenia z Naszymi ekspertami pozwoli Ci na samodzielną produkcję szkoleń e-learningowych.

Nie musisz być ekspertem e-learningu by opanować Lectore Publisher lub Inspire. Nasz szkolenie dostarczy Ci kluczowych umiejętności i wiedzy potrzebnej by tworzyć wspaniałe kursy i testy online dla twojej organizacji i wykorzystać w pełni potencjał Lectory.

Szkolenie Podstawowe Lectora – 1 dzień

Szkolenie Średniozaawansowane Lectora – 2 dni

Szkolenie Zaawansowane Lectora – 3 dni

Mała klasa i autoryzowani trenerzy

Oferujemy trening w siedzibie Twojej firmy lub w naszej siedzibie dla indywidualnych kursantów. W czasie nauki dostępnych jest dwóch trenerów wspierających Cię na każdym kroku szkolenia.

Indywidualne porady i podpowiedzi to codzienność naszych treningów. Potrzebujesz indywidualny program treningu jak np.: treści mobilne, ankietowanie online, nietypowy scenariusz, zewnętrzny HTML i inne? My dostosujemy program treningu dla Ciebie.

Mała-klasa-i-autoryzowani-trenerzy
Czas-to-pieniądz

Czas to pieniądz

Chcesz sam produkować i aktualizować kursy? Twoja wiedza jest zbyt cenna by przekazać jej tworzenie innym? Potrzebujesz mieć 100% kontroli nad treścią w kursach? Nie stać Cię na zlecanie produkcji e-learningu na zewnątrz? Zacznij od profesjonalnego treningu i nie trać więcej czasu.

Czas treningu

Oferujemy 21 godzinny program szkoleniowy. Klienci najczęsciej wybierają szkolenia 2-dniowe. Szkolenie 3-dniowe dedykowane jest głownie dla użytkowników Lectora Inspire gdzie podczas trzeciego dnia uczymy obsługi: Camtasia (filmy); Snagit (grafika i zrzuty obrazu); obsługi biblioteki eLearning Brothers.
Książkę dla kursanta zawierające materiał ze szkolenia otrzymuje każdy z kursantów po zakończeniu zajęć.

Czas-treningu
Wymagania-treningowe

Wymagania treningowe:

Powinieneś znać podstawy funkcjonowania systemu Windows. Oznacza to umiejętność poruszania się w folderach systemu i przeglądarce internetowej. Musisz znać takie działania jak maksymalizacja i minimalizacja okien, kopiowanie i wklejanie, przeciąganie obiektów oraz podstawowe przetwarzanie tekstu. Żadna wiedza o programie Lectora nie jest wymagana.