Zalety Naszych szkoleń e-learningowych

ikona współpraca

Współpraca

Współpracujemy z Twoim zespołem, aby uchwycić twoją wiedzę i przekształcić ją w doświadczenie edukacyjne, które polubią pracownicy.

ikona oszczędzaj czas

Oszczędzaj czas

Masz zbyt wiele pracy do zrobienia? Zleć część pracy Nam. Pomożemy Tobie w niestandardowych projektach e-learningowych, grafikach, akcjach, grach.

ikona śledź postępy e learning

Śledź postępy

Tworzyć kursy z dowolnymi wymaganiami dotyczącymi śledzenia wyników i czasu spędzonego w kursie. Kursy publikujemy do Scorm i Tin Can Api.

ikona zmiany

Twoje zmiany

Robimy kurs w niemal każdym narzędziu autorskim. Otrzymasz kurs zrobiony w programie jaki używasz byś mógł go dowolnie modyfikować.

Popularne typy szkoleń e-larningowych

szkolenie e learningowe
szkolenie e learningowe grywalizacja
Szkolenie e-learningowe grywalizacja

Grywalizacja

Tworzymy gry szkoleniowe. Pracownik zaczyna grę z pewną ilością zasobów, które inwestuje. Łatwe:) Od teraz Twój pracownik to zaangażowany gracz, któremu będzie zależeć na dokończeniu rozgrywki.

By to zrobić musi wykonać zadania i zdobyć kolejne zasoby na inwestycje. To tylko jeden z pomysłów na grę.

szkolenie e learningowe

Efektywność kosztowa szkoleń e-learningowych

Nasze ceny zależą od twoich potrzeb. Prześlij nam zapytanie a dokonamy dla Ciebie wyceny kursu czy animacji.

Zaproponujemy różne rozwiązania i techniki opracowania szkolenia e-learningowego dla Ciebie. Dzięki temu poznasz różnice w wyglądzie szkolenia, czyli również różne ceny wdrożenia Twojego pomysłu. Zlecanie produkcji szkoleń e-learningowych nie musi być drogie!

Animacje e-learning

Poznaj przykłady naszych animacji wykorzystanych w szkolenia e-learningowych.

Tworzymy animacje na potrzeby kursów e-learningowych, animacje produktowe, filmy instruktażowe z wywiadem. Animacja w kursie może demonstrować działanie produktu, procesu, strukturę i jest jednym z interaktywnych elementów kursu. Możemy zbudować kurs oparty głównie o animacje i na ich tle dodać interakcje: pytania, decyzje, warstwy z opisem zagadnienia.

Kliknij i zobacz przykłady szkoleń mobilnych z Lectora i Articulate

  • bridge-browser-top
  • bridge-browser-top
  • bridge-browser-top
    Phone