MicroBuilder™ od ELB Learning

MicroBuilder™ od ELB Learning

Spis treści

ELB Learning wprowadza MicroBuilder™ oparty na sztucznej inteligencji, aby przyspieszyć tworzenie treści Microlearning.

– Dzięki nowym funkcjom sztucznej inteligencji narzędzie do mikrolearningu umożliwia użytkownikom szybkie i wydajne tworzenie treści edukacyjnych. –

O produkcie

American Fork, UT – 20 czerwca 2024 r. – ELB Learning, lider rynku dostarczający najbardziej kompleksowy pakiet produktów i usług edukacyjnych na całym świecie, ogłosił  wprowadzenie na rynek MicroBuilder™, narzędzia do mikrolearningu zintegrowanego ze sztuczną inteligencją z generowaniem treści AI i awatarami.

Narzędzie do szybkiego tworzenia pozwala każdemu, niezależnie od wiedzy technicznej, szybko tworzyć niestandardowe moduły edukacyjne (tekst, wideo, obrazy, quizy itp.), które można wdrożyć bezpośrednio na platformach edukacyjnych. Microlearning oferuje uczniom elastyczność dostępu do szkoleń w dogodnym dla nich czasie, w ich własnym tempie i dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują w swojej pracy czy życiu codziennym.

O mikroeleaningu i współpracy z AI

„Microlearning zyskuje na popularności wśród pokoleń, ponieważ uczniowie coraz częściej preferują rozwiązania, które są krótkie, przyjemne i skuteczne” – powiedział współzałożyciel i dyrektor generalny ELB Learning, Andrew Scivally. „Dlatego stworzyliśmy MicroBuilder™ – aby ułatwić każdemu zarówno tworzenie treści oraz ich jednoczesny odbiór. Doświadczenia edukacyjne są wciągające, ale krótkie. Taka forma pasuje do naszego intensywnego życia. Mikroelarningi dostępne są w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, w podróży czy w biurze”.

Przemawiaj przez sztuczną inteligencję za pomocą awatarów AI: twórz urzekające filmy AI, w których awatar AI jest Twoim rzecznikiem! Wybierz preferowany awatar, wpisz skrypt, wybierz tło i pozwól sztucznej inteligencji ożywić Twoje słowa!

check

Generuj treści edukacyjne przy pomocy sztucznej inteligencji: błyskawicznie twórz całe moduły mikrolearningowe z nagłówkami sekcji generowanymi przez sztuczną inteligencję i szczegółowymi blokami tekstu.

check

Twórz treści z przesłanych plików: przekształcaj dokumenty w ustrukturyzowane moduły edukacyjne, korzystając z AI odwołującej się do przesłanych plików w celu generowania nowej treści.

check

Analogie i scenariusze generowane przez sztuczną inteligencję: wzbogacaj treść odpowiednimi analogiami i scenariuszami z życia wziętymi stworzonymi przez sztuczną inteligencję, aby przemawiać do uczniów.

check

Integracja wskazówek krok po kroku: udostępniaj złożone koncepcje dzięki jasnym krokom generowanym przez sztuczną inteligencję.

check

Innowacyjne funkcje bloków tekstu: twórz płynne bloki tekstu, dostosowuj długość i głębokość treści i nie tylko dzięki wsparciu AI.

check

Angażujące tworzenie zestawów pytań: przekształcaj treści w interaktywne doświadczenia edukacyjne dzięki dostosowywanym pytaniom osadzonym w sztucznej inteligencji.

check

Możliwości tłumaczenia oparte na sztucznej inteligencji: natychmiastowa transkrypcja lub tłumaczenie treści i treści wideo na 75 różnych języków.

MicroBuilder™ umożliwia także uczniom dostęp do całej biblioteki zasobów edukacyjnych ELB Learning Stock i publikowanie w formacie SCORM w celu płynnej dystrybucji treści globalnych do dowolnego systemu LMS innej firmy.

Cel ELB Learning

Celem ELB Learning jest pomaganie zespołom w szybszym i wygodniejszym korzystaniu ze sztucznej inteligencji w sposób bezpieczny i skuteczny. Jego celem jest uczynienie sztucznej inteligencji dostępną i przyjazną dla użytkownika, aby każdy mógł wykorzystać jej potencjał. Aby to osiągnąć, ELB Learning oferuje szereg rozwiązań AI, w tym AI IQ, AI Discovery i AI Create, zaprojektowanych w celu zwiększenia możliwości AI organizacji poprzez fachowe doradztwo, rozwój i szkolenia. Ponadto sztuczna inteligencja została włączona do najnowocześniejszych produktów, takich jak CenarioVR®, narzędzie autorskie VR, Rehearsal®, platforma coachingowa oparta na wideo oraz Kreator kursów AI Lectora®.

O nauce ELB Learning

ELB Learning oferuje wiodący w branży pakiet innowacyjnego oprogramowania i profesjonalnych usług, które umożliwiają firmom uwolnienie największego potencjału swoich pracowników poprzez dostosowane do indywidualnych potrzeb doświadczenia edukacyjne. Jako partner oferujący pełen zakres usług w zakresie uczenia się i rozwoju, ELB Learning pomaga klientom opracowywać, dostarczać, administrować i optymalizować programy edukacyjne dostosowane do unikalnych celów biznesowych każdej organizacji. Klienci korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań i usług w zakresie technologii edukacyjnych, w tym grywalizacji, rzeczywistości wirtualnej, ćwiczeń i coachingu wideo, wzmacniania personelu i materiałów szkoleniowych. ELB Learning oferuje również doradztwo eksperckie, rozwój i szkolenia w zakresie inicjatyw organizacji w zakresie sztucznej inteligencji, aby pomóc odkryć, w jaki sposób pracownicy mogą pracować mądrzej i wydajniej.

Masz pytania?

Zadzwoń a postaramy odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości. Doradzimy czy program, platforma są dla Ciebie odpowiednie.

Polecane wpisy

Kreator kursów H5P

Czym jest H5P? H5P (HTML5 Package) to otwarte oprogramowanie edukacyjne, które umożliwia tworzenie interaktywnych treści na platformach elearningowych i stronach internetowych. H5P jest oparty na

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »