Platforma e-learningowa

Naucz się jak tworzyć interaktywne kursy. Zacznij przygodę z e-learningiem od solidnego szkolenia ze Storyline. Nie trać czasu na samodzielną naukę.

Na skróty:
Nauka i testy

Lekcje i testy możesz tworzyć bezpośrednio na platformie lub importować z programów e-learningowych. Dodawać możesz różne typu plików: Scorm, xApi, Word, Excel, PDF, wideo, audio.

Platformie obsługuje  kursy we wszystkich formatach Scorm. Zamieszczać możemy też kursu w formacie xApi, aby śledzić dogłębnie przebieg nauki kursantów.

Dostępnych jest wiele rodzajów pytań: pytania wyboru, łączenie w pary, przeciągnij i upuść, esej, numeryczne itd.

Punktacja w testach może być dowolna:

 • cząstkowa za pojedyncze poprawne odpowiedzi w pytaniu np.: wielokrotnego wyboru,
 • całościowa – tylko za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie.

Ilość przyznawanych punktów za odpowiedź na pytanie jest dowolna, np.: mniej punktów za pytania łatwe a więcej punktów za pytania trudne.

Pytania w teście jak i kolejność odpowiedzi w pytaniu mogą być losowane.

Do każdego pytania lub odpowiedzi w pytaniu możemy formułować indywidulany komentarz.

Każda odpowiedź kursanta jest raportowana. Oznacza to, że możemy śledzić jakie pytania sprawiają kursantom największą trudność.

Na platformie tworzymy ankiety i prowadzimy ewaluację poszczególnych lekcji, materiałów, trenerów itp.
Do wyboru mamy wiele rodzajów pytań. Podobnie jak testy wyniki ankiety są w pełni raportowane.

Tworzysz banki pytań a następnie losujesz z nich pytania do testów. Pozwala to na oszczędność czasu – centralne zarządzanie pytaniem. Jeśli dane pytanie zostanie udostępnione/wylosowane w wielu testach dla różnych grup kursantów to nie musimy tego pytania zmieniać wielokrotnie (ile razy zostało użyte). Wystarczy poprawić je jeden raz w banku pytań.

Raporty

Raporty dostarczą Ci odpowiedzi na pytanie co Twoi kursanci robili w kursie i kiedy. Do standardowych raportów możemy stworzyć też raporty indywidualne zawierające indywidualne dane pracowników Twojej firmy: ID pracownika, ID sklepu, grupa, oddział itd.

W raportach znajdziesz oceny z kursów i testów, jakie zostały udzielone odpowiedzi w teście lub ankiecie, raport aktywności, raport z uczestnictwa w kursie itd.

Grywalizacja

Moduł ten stworzony jest z myślą, aby zaangażować kursanta w działania na platformie. Za działanie na platformie kursant otrzymuje punkty. Punkty możemy przyznawać za rożne aktywności np.: 1 pkt za wpis na forum, 6 pkt za wypełnienie ankiety ewaluacyjnej, 8 pkt za zdanie quizu, 14 pkt za zaliczenie prostej lekcji, 22 pkt za zaliczenie trudnej lekcji, itp.

 

Moduł grywalizacji może być dostępny dla:

 • całej platformy – jeden moduł zbierający punktację z całej platformy.
 • wybranych kursów – może utworzyć kilka osobnych rankingów w tym samym czasie, np: dla serii kursów z BHP oraz okazjonalnie dla kursu i testu dot. nowego produktu.

Za zdobyte punkty użytkownik awansuje na nowy poziom. Na każdym etapie grywalizacji kursant widzi ile ma zdobytych punktów oraz ile punktów brakuje mu do awansu na kolejny poziom. Awans na wyższy poziom nagradzany jest nową odznaką oraz wiadomością  informującą o awansie. Wszystkie poziomy możemy opisać i informować kursanta czego się nauczył na każdym z poziomów.

Ranking może być anonimowy (RODO) lub imienny.

 

Indywidualną listę rankingową możemy udostępnić kursantom w formie:

 • lista wszystkich kursantów w rankingu,
 • top lista: 10 czy 20 najlepszych kursantów rankingu,
 • lista sąsiednich kursantów, np.: 5 bezpośrednio wyższych i niższych wyników rankingowych ustalanych indywidualnie dla każdego kursanta.

 

Zespołowa lista rankingowa jest łączną punktacja członków grupy. Możesz motywować do wspólnego działania zespoły, sklepy, oddziały w firmie.

Na życzenie Klienta uruchomimy na platformie sklep z nagrodami. Kursant ucząc się na platformie zdobywa punkty (monety), które później może wymienić na nagrodę dla siebie lub przekazać nagrodę koledze, koleżance. Sklep automatycznie pilnuje ilości (sztuki) nagród.  Każdy użytkownik ma do dyspozycji historię swoich zakupów oraz formularz kontaktowy do administratora sklepu np. w celu podania adresu domowego do wysyłki nagrody.

Kreator kursów

Twórz kursy bezpośrednio na platformie. Jeśli nie posiadasz narzędzia do tworzenia kursów e-learningowych to możesz zbudować kurs na platformie. Dostępne jest wiele rodzajów interakcji i pytań testowych do wstawienia do kursu. Możesz dodać audio i wideo. Możesz stworzyć kurs na bazie samego wideo.

Szkolenia stacjonarne

Samodzielny zapis

Przed zapisem kursant zapoznaje się z listą szkoleń i warunkami udziału w szkoleniu, terminem i miejscem szkolenia itd.

W module szkolenia stacjonarne dostępne są funkcję:

 • limit grupy – możesz ustalić ilość miejsce dostępnych na szkolenie. System zarejestruje tylko tylu kursantów ile dostępnych jest miejsc.
 • grupa zapasowa – możesz zezwolić na rejestrację kursantom na szkolenie ponad limit grupy. Dzięki temu dowiesz się jakie jest zainteresowanie szkoleniem i utworzysz grupę zapasową.
 • anulowanie szkolenia – Ty decydujesz czy kursant może anulować swój zapis na szkolenie stacjonarne.
 • automatyczne powiadomienia – po zapisie na szkolenie kursant dostaje wiadomość potwierdzającą samo zapisanie na platformę oraz e-mail (do wyboru).
 • powiadomienie trenera – możesz włączyć automatyczne powiadomienie do osoby (e-mail) trzeciej. Dzięki temu zewnętrzny trener lub inny dział w Twojej firmie wie na bierząco ile osób zapisałem się na szkolenie.
Sprzedaż kursów

Zarabiaj na swojej wiedzy. Do platformy e-learningowej możemy dodać sklep sprzedający kursy. Cała sprzedaż odbywa się automatycznie. Klient natychmiast po zakupie dostaje e-maile powitalne z danymi dostępowymi do platformy i zakupionych kursów.

Możesz sprzedawać kursy grupowo, np: 10 sztuk tego samego kursu. Wtedy to kupujący sam dodaje pracowników do kursu. Pracownicy zaś otrzymują automatycznie i natychmiastowo potwierdzenie rejestracji na kurs przez pracodawcę wraz z danymi dostępowymi do kursu.

Pobieraj opłaty automatycznie z PayU, PayPal, Tpay, Przelewy24, BlueMedia.
Fakturuj klienta automatycznie z Fakturownia, iFirma, WFirma, inFakt.

Jeśli nie chcesz dedykowanego sklepu obsługującego sprzedaż kursów z platformy to możesz sprzedawać kursy bezpośrednio z platformy i pobierać opłaty z pomocą bramki Przelewy24 lub PayPal. Kursant po zapłacie otrzymuje natychmiastowy dostęp do kursu.

Certyfikaty i zaświadczenia

Moduł certyfikaty wystawia indywidualny certyfikat kursantowi za udział w kursie, programie nauczania itp. Możesz ustawić dowolną ilość warunków (aktywności do zaliczenia) zanim kursant otrzyma certyfikat.

Certyfikat może zawierać indywidualne dane automatycznie aktualizowane przy każdej generacji certyfikatu:

 • dane kursanta (imię, nazwisko),
 • datę ukończenia kursu,
 • indywidualny numer certyfikatu,
 • nazwę kursu itd.

Certyfikat można wykorzystać jako generator oświadczeń, zaświadczeń gdzie do ustalonego szablonu wpisane zostaną dane indywidualne kursanta, data, miejsce itd.

Webinary

Prowadź webinaria na platformie. Kursant nie musi logować się do dedykowanego systemu do webinariów gdyż te zintegrowane są i dostępne z poziomu platformy.

Podstawowy moduł webinariów jaki oferujemy na platformie e-learningowej pozwala na:

 • prowadzenie na żywo przekazu wideo i audio,
 • rysowanie podczas webinariów,
 • prezentowanie materiałów tekstowych, prezentacji PowerPoint podczas webinariów,
 • komunikację audio lub czat na żywo z prowadzącym webinaria,
 • nagrywanie webinariów i udostępnianie ich jako video na platformie dla kursantów, którzy nie brali udziału w webinarium.
Masz wątpilowści?

Zadzwoń a postaramy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Doradzimy czy to szkolenie i program są dla Ciebie odpowiednie.

Duży Ben

Różnice w szkoleniu Storyline 3 a Storyline 360

Sprzedajemy programy do tworzenie kursów. Program + trening = najniższa cena

Duży Ben

Różnice w szkoleniu Storyline 3 a Storyline 360

Sprzedajemy programy do tworzenie kursów. Program + trening = najniższa cena

Duży Ben

Różnice w szkoleniu Storyline 3 a Storyline 360

Sprzedajemy programy do tworzenie kursów. Program + trening = najniższa cena

Duży Ben

Różnice w szkoleniu Storyline 3 a Storyline 360

Sprzedajemy programy do tworzenie kursów. Program + trening = najniższa cena