Snagit

od

Program do wykonywania rzutów ekranów. Możemy kopiować z ekranu komputera pojedyncze obrazy lub serie obrazów. Snagit posiada edytor zdjęć dzięki, któremu przechwycone obrazy możemy edytować i modyfikować. Snagit oferuje „chmurę” do przechowywania Naszych zdjęć. Snagit na rynku programów typu screen capture uznawan jest za najlepsze narzędzie w swojej klasie.

Zdjęcie i video ekranu w minutę

Bez względu nad czym pracujesz, Snagit ułatwi Tobie pracę. 2-3 kliknięcia i masz obraz ekranu przechwycony do Snagit. Dodaj teraz strzałki, komentarze, numery i szybko twórz instrukcje. Możesz także nagrywać szybkie filmy video.

Nagrywaj video

Czasem łatwiej jest nagrać krótki film niż opisywać tekstem lub pokazywać serie zdjęć. Nagrany film możesz szybko w Snagit pociąć. Gotowe nagranie publikuj bezpośrednio do Screencast, Camtasia, YouTube, Google Drive czy Dropbox.

Zrzuty Obrazu

Siatka zrzutu

Jedno klikniecie i na ekranie pojawia się siatka zrzutu. Możesz teraz kopiować cały ekran lub wybrany obszar. Obszar do zrzutu możesz zaznaczyć przeciąganiem myszki lub zdefiniować go w pixlach dzięki czemu jesteś pewien, że kopiujesz dokładnie taki rozmiar obrazu jaki potrzebujesz.

Lupa

Towarzyszy zawsze siatce zrzutu by perfekcyjnie wybrać miejsce gdzie zaczyna się i kończy kopiowanie ekranu. Strzałkami na klawiaturze przesuwasz obszar zrzutu po 1 pixlu. Dzięki temu nigdy nie musisz poprawiać zrzutu i wycinać niepotrzebnej ramki.

Scrolling Capture

Kopiujesz z ekranu to czego nie widzisz. Strony www dłuższe niż obszar monitora, grafiki w wyszukiwarce google, duże mapy – nic straconego. Opcja skrolowania za Ciebie automatycznie przechwyci całą stronę. Nie musisz robić kilku osobnych zrzutów i potem ich łączyć.

Edycja Obrazu

Znaczki

Masz szeroki wybór gotowych znaczków do użycia jak i dodatkowe do pobrania. Ozdabiaj szybko swoje grafiki. Dodawaj numery, litery, ikony aby uporządkować przekaz na grafice.

Efekty specjalne

Dodawaj ramki do obrazu, cienie, ustawiaj przezroczystość, podkładaj tła do zrzutów obrazu. Możesz zrobić jeszcze więcej.

Auto-numeracja

Wybierz styl cyfry lub litery z zakładki Steps i klikaj na zrzucie obrazu. Każde kliknięcie na obrazek to kolejna literka lub cyfra w takim samym stylu (rozmiar, kolorystyka).

Dwa systemy

Kupując licencję Snagita możesz ją zainstalować na komputerze z systemem Windows lub Mac’u. Nie musisz kupować dedykowanej licencji dla każdego systemu.

Biblioteka

Każdy zrzut obrazu jest automatycznie przypisany w bibliotece z wieloma tagami. Nie ma zatem problemu gdy wracasz do zdjęć sprzed roku. Możesz sortować zrzuty obrazu po dacie ich wykonania, programie w jakim zostały zrobione lub stronie internetowej. Możesz też dodawać do zrzutu obrazu swój tag jak flaga czy słowa kluczowe.

Publikuj

Wysyłaj stworzone grafiki bezpośrednio do otwartego dokumentu Word, Excel, PowerPoint lub dziel się grafikami w chmurze Screencast, Google Drive, DropBox. Filmiki możesz przesłać do Sceencast lub Camtasi.